Aster Menu

Jari’s eerste maand bij Aster. Ontdek zijn eerste indrukken, uitdagingen en ambities

06-11-2025

Een nieuwe baan begint vaak met gezonde spanning en nieuwsgierigheid. Voor Jari van der Heiden, die sinds oktober het Front Office team van Aster versterkt, was dat niet anders. Inmiddels voelt hij zich helemaal thuis en blikt hij terug op zijn eerste weken vol nieuwe indrukken, leerervaringen en toekomstplannen.

Een warm welkom in een jong en hecht team

“Wat me meteen opviel, was het warme welkom!” vertelt Jari met een glimlach. “Iedereen is supervriendelijk en de sfeer is echt goed. Het is een jong bedrijf met leuke collega’s, dat maakt het werk erg leuk.”

Over zijn overstap uit de tuinhoutbranche vertelt Jari positief: “Ik kijk met een goed gevoel terug op mijn vorige werk. Daar heb ik veel geleerd en een fijne tijd gehad. Tegelijkertijd was ik toe aan een nieuwe uitdaging, iets wat beter aansloot bij mijn interesse in ICT. Bij Aster vond ik precies die frisse, dynamische omgeving waarin ik verder kan groeien.”

Uitdagingen en groei in de techniek

Jari begon zijn carrière bij Aster met een duidelijke motivatie: leren en groeien in de ICT. Toch geeft hij eerlijk toe dat dat niet altijd vanzelf gaat.
“De techniek is nog even wennen, soms voelt het als abracadabra,” zegt hij lachend. “Omdat ik uit een andere branche kom, is het soms zoeken naar de juiste uitleg of het juiste begrip. Maar dat maakt het juist interessant, er valt nog zó veel te leren.”

Die leergierigheid is precies wat Aster zo waardeert in Jari. Binnen het Front Office-team helpt hij klanten met uiteenlopende vragen, terwijl hij stap voor stap zijn technische kennis uitbreidt. “Iedere dag leer ik iets nieuws en ik weet dat ik daarin goed begeleid word.” vertelt hij.

Enthousiast over leren en ontwikkelen

Wat Jari het meest enthousiast maakt, is de ruimte om zich te ontwikkelen. “Ik ben vooral enthousiast over de dingen die ik nog ga leren.” zegt hij. “Voor nu is er genoeg te ontdekken op de Front Office, maar op termijn zou ik graag een opleiding volgen om me verder te specialiseren. Ik ben iemand die nooit uitgeleerd is.”

Die mentaliteit past perfect bij de cultuur van Aster, waar leren en groei centraal staan. Met verschillende leer-werktrajecten bieden we medewerkers de kans om zich continu te ontwikkelen, zowel technisch als persoonlijk. En dat zie je terug bij Jari: zijn enthousiasme, klantgerichte houding en nieuwsgierigheid maken hem nu al tot een waardevolle aanvulling op het team..

Welkom bij Aster, Jari. Op naar een leerzame tijd!

Ben jij benieuwd naar een van onze leer-werktrajecten? Neem direct een kijkje op: Optimaliseer jouw carrière!

Voor dit formulier is toestemming voor marketingcookies vereist. Accepteer cookies om het formulier te bekijken. Als u een advertentieblokkering of privacy-extensie gebruikt, kunt u de blokkering tijdelijk uitschakelen.

Bekijk ook:

aster-snowworld

Van cloud naar koud, ons bedrijfsuitje naar SnowWorld!

We vinden het bij Aster belangrijk om ons team te versterken met leuke uitjes en activiteiten. Daarom zijn we gister…

Lees meer
Hulp op afstand
Vul hier de code in die u van ons krijgt:
U gebruikt een verouderde browser van Internet Explorer die niet meer wordt ondersteund. Voor optimale prestaties raden wij u aan om een nieuwere browser te downloaden. Hiervoor verwijzen wij u door naar:

browsehappy.com sluiten