Aster Menu

Onze trainingspagina wordt vernieuwd

Momenteel werken wij aan verbeteringen van onze trainingsomgeving. Daarom is het tijdelijke trainingsoverzicht niet beschikbaar.

Wilt u meer weten over een van onze trainingen? Geen probleem. Ons trainingsaanbod blijft gewoon beschikbaar en wij helpen u graag bij het vinden van een training die aansluit op de behoeften van uw organisatie.

Welke trainingen bieden wij aan?

Outlook:

  • Effectief e-mailen en werken in Outlook
  • Slim organiseren en automatiseren in Outlook

PowerBI & Data:

  • Creëren van interactieve dashboards met Power BI
  • Gevorderde Power BI-technieken toepassen voor data-analyse en dashboard
  • Geavanceerde data-analyse, visualisatie en automatisering
  • Complexe gegevens analyseren met Power Query en Pivot

Word & Excel:

  • Van gegevens naar inzicht met Excel
  • Gevorderde Excel-technieken toepassen voor data-analyse
  • Professionele documenten maken met Word

Powerpoint:

  • Impactvol presenteren met PowerPoint
  • Ontwerpen van professionele presentaties met PowerPoint

Sharepoint:

  • Bestanden organiseren en samenwerken met OneDrive & SharePoint
  • SharePoint-sites structureren en beheren

Overig:

  • Slimmer werken met Microsoft Copilot: jouw interactieve assistent!
  • Cyberbewust in 60 minuten!

Interesse in een training?

Wilt u meer informatie ontvangen, een prijs opvragen of sparren over een passend opleidingsplan voor uw organisatie? Vul het formulier hieronder in. Wij nemen binnen 1 werkdag contact met je op!

Voor dit formulier is toestemming voor marketingcookies vereist. Accepteer cookies om het formulier te bekijken. Als u een advertentieblokkering of privacy-extensie gebruikt, kunt u de blokkering tijdelijk uitschakelen.
Hulp op afstand
Vul hier de code in die u van ons krijgt:
U gebruikt een verouderde browser van Internet Explorer die niet meer wordt ondersteund. Voor optimale prestaties raden wij u aan om een nieuwere browser te downloaden. Hiervoor verwijzen wij u door naar:

browsehappy.com sluiten